Chrystus „gwałcicielem” muzułmanki (wyłowione z Sieci)

Viktor Orban ostrzegł Europę przed zgubnymi skutkami muzułmańskiej imigracji.

Premier Węgier głośno wyraził swoje wątpliwości, twierdząc, że wyznawcy Allaha się nie integrują, a ich obecność prowadzi Stary Kontynent do katastrofy.

http://wiadomosci.onet.pl/

Węgry pod ostrzałem organizacji broniących praw człowieka. AI zarzuca Węgrom stosowanie przemocy, nielegalne deportacje i zatrzymania azylantów. Zdaniem działaczy społecznych na taki stan rzeczy ma wpływ kurs polityczny rządu Orbana. Władze w Budapeszcie wnioski z raportu odrzucają.

http://wiadomosci.dziennik.pl/

Doradca Orbana ds. bezpieczeństwa oświadczył, że terroryści islamscy winni zamachów w Paryżu i Brukseli przebywali parę miesięcy wcześniej w Budapeszcie. Jeden z muzułmańskich radykałów był w stolicy Węgier aż trzy razy.

http://wpolityce.pl/

Partia Duńczyków (Danskernes Parti), tradycyjnie określana przymiotnikiem „nacjonalistyczna”, rozdawała na ulicach „spray do ochrony przed imigrantami”. Jest to reakcja na falę aktów przemocy seksualnej, jakiej mieli dopuścić się przybysze z krajów Bliskiego Wschodu.

https://www.wprost.pl/

Bomby skonstruowane metodą chałupniczą eksplodowały przed meczetem w Dreźnie. Nikt nie doznał obrażeń. Policja sprawdza, czy atak miał podłoże ksenofobiczne.

http://wiadomosci.dziennik.pl/

Prezydent Francji mówi dość i likwiduje obozowisko imigrantów w Calais. Służby chcą podzielić koczujących na małe grupy i przenieść do ośrodków rozsianych w różnych częściach kraju.

http://www.polityka.pl/

Turcja dalej dokonuje czystek, Po sędziach, nauczycielach, naukowcach, wojskowych i policjantach przyszedł czas na funkcjonariuszy wywiadu. Krajowa Agencja Wywiadu zwolniła 87 pracowników.

http://www.rp.pl/

Dowódca radykalnej organizacji islamskiej Boko Haram zaprzecza doniesieniom o swojej śmierci. O tym, że radykał zginął w starciu z nigeryjską armią, informowały wcześniej światowe media.

https://www.wprost.pl/

Pozostajemy w kręgu pogłosek. Lider Al-Kaidy oświadczył, że broń wysyłana przez Amerykanów do Syrii trafia do jego rąk. Pośrednikami między Waszyngtonem a syryjską opozycją ma być Arabia Saudyjska.

http://www.rmf24.pl/

Na festiwalu teatralnym w Bydgoszczy reżyser ze Słowenii pokazał sztukę, w której Chrystus gwałci muzułmankę w hidżabie. Chciał, jak sam podkreśla, w ten sposób ostrzec Europę przed nadchodzącym faszyzmem. Ciekawe, czy ten odważny i kontrowersyjny artysta zdołałby wyreżyserować spektakl, w którym Mahomet gwałci chrześcijankę z krzyżem na piersi, zwracając uwagę na prześladowanych chrześcijan w świecie muzułmańskim i ogromną liczbę ofiar przemocy seksualnej, z którą coraz częściej spotykają się mieszkanki Europy Zachodniej.

http://wpolityce.pl/

zebrał Piotr Ślusarczyk