Brytyjski raper groził zbiorowym gwałtem córce Nigela Farage’a

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Lunar C – prawdziwe nazwisko Jake Brook – raper z Bradford groził „zabawą w kolejarza” z córką lidera partii UKIP Nigela Farage’a.

Brexit pobudził negatywne emocje nie tylko wobec Polaków i imigrantów, ale również wobec zwolenników wyjścia. Na kilka godzin przez morderstwem posłanki laburzystów Jo Cox, Lunar C umieścił na twitterze groźbę, że zbiorowo zgwałci córkę Farage’a. Lider UKIP posiada dwie córki, jedną w wieku 9, drugą 15 lat.

lunar CRaper umieścił na twitterze zdjęcie uchodźców z podpisem „To zdjęcie moje i moich kolegów w drodze do zabawy w kolejarza z córką Nigela Farage’a”. Użył tego samego zdjęcia, którego użyła partia UKIP, by zgromadzić zwolenników wyjścia Wielkiej Byrtanii z UE odwołując się do zagrożenia uchodźcami.

Jak do tej pory prasa brytyjska koncentrowała się na nienawiści wobec Polaków i imigrantów spoza UE, ale powoli zaczynają docierać informacje o groźbach wobec zwolenników wyjścia.

Raper zadzwonił do wydawcy Breitbart Londyn, żeby wyjaśnić, że w żadnym wypadku tweet nie był groźbą ani nawet nie wiedział, że Farage ma córki, oraz poinformował, że skasował wpis. (j)

Źródło: Breitbart

 

 

Chętnie nas czytasz?

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook