Brytyjski polityk przeciwko islamizacji

1
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

Zdaniem Paula Nuttalla, zastępcy przewodniczącego Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP), Wielkiej Brytanii zagrażają równoległe systemy prawne, obowiązujące w kraju.

1

 

Nuttall przemawiał na Szczycie Przywódców Międzynarodowych w Jerozolimie. Swoje wystąpienie, wymierzone w muzułmanów, którzy nie integrują się ze społeczeństwem brytyjskim, rozpoczął stwierdzeniem, że historia Wielkiej Brytanii i jej systemu prawnego jest „składana na ołtarzu poprawności politycznej a tak naprawdę wielokulturowości”.

„Ponad połowa naszych przepisów prawnych nie jest już tworzona w Westminsterze przez wybranych przez nas przedstawicieli. Połowa naszych przepisów prawnych jest tworzona w Brukseli, ale nie przez posłów wybranych do Parlamentu Europejskiego. (…) One są tworzone przez Komisję Europejską.; żaden z jej członków nie jest wybierany, żaden z nich nie jest odpowiedzialny przed wyborcami. Czuję, że wiele z trudem wywalczonych zwycięstw, które mój kraj zagwarantował w XX wieku, zostało oddanych w wieku XXI. Nie zaakceptowalibyście tego tu, w Izraelu, ani w Stanach Zjednoczonych i nie powinno to być akceptowane w Wielkiej Brytanii”.

„Chcę teraz zająć się drażliwą kwestią prawa szariatu”, kontynuował Nuttall. „W moim kraju tolerancja prowadzi do nietolerancji. Przymykamy oczy na praktyki, których nigdy byśmy nie zaakceptowali. Obecnie istnieje 85 sądów szariackich w Wielkiej Brytanii. Słowo kobiety jest w nich warte tylko połowy słowa mężczyzny. Mężczyzna może rozwieść się z kobietą, po prostu mówiąc trzykrotnie: ‚Rozwodzę się z Tobą'”.

Polityk ujawnił, że sondaż w Midlands w Wielkiej Brytanii wykazał, że dwie trzecie muzułmańskich kobiet powiedziało, że ich mąż ma więcej niż jedną żonę. „Poligamia jest akceptowana, chociaż bigamia jest nielegalna w świetle prawa brytyjskiego”, mówił. „Po Wielkiej Brytanii chodzi obecnie 170 000 dziewczyn, które przeszły zabieg obrzezania. Jest to nielegalne od ponad 20 lat, ale nie było nawet jednego przypadku ścigania. (…) Każdego roku zawieranych jest 8000 przymusowych małżeństw”.

Potem Nuttall przeszedł do afer pedofilskich, odnosząc się do takich incydentów, jak ten w Rotherham, gdzie ponad tysiąc młodych białych dziewcząt było systematycznie gwałconych, głównie przez muzułmańskich Azjatów: „Dziewczynki w wieku 11 lat były gwałcone przez mężczyzn pochodzenia pakistańskiego. Policja nic nie zrobiła, nie chciała egzekwować prawa, bo martwiła się o jedność społeczności”.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

„Nigdy nie wolno nam przymykać oczu na skandale takie jak ten.Musimy chronić młode kobiety w naszym kraju. Politycy nie mogą przymykać oczu na wykroczenia.Musimy być odważni, nie możemy bać się, że nas nazwą islamofobami lub rasistami, albo ksenofobami. Prawo jest prawem. Bez względu na to, jaką religię wyznajesz, powinieneś podlegać jednemu prawu”, podkreślił Nuttall.

„Jesteśmy krajem Wielkiej Karty Swobód, ale niestety pogubiliśmy się”, zakończył.

Xsara na podstawie: www.breitbart.com

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook