Brno: uzbrojeni muzułmanie w meczecie – żart czy grożba?

 Zamieszczamy krótki tekst z blogu znanego czeskiego antyislamisty.

Lukáš Lhoťan

Wielu obywateli Brna poważnie się przestraszyło, słysząc o tym, co się właściwie dzieje w meczecie w Brnie, stolicy Moraw.

Niektórzy utwierdzili się w przekonaniu, że rozrastająca się społeczność muzułmaśnska stanowi zagrożenie. Załączone zdjęcia pomogą zobrazować to, co się propaguje w brnieńskim meczecie.
Te zdjęcia udało mi się zdobyć od pewnego człowieka z kręgu lokalnych muzułmanów. Pokazują coś, co może wyglądać jak głupie zabawy małych chłopców, ale też mogą być czymś znacznie poważniejszym. O tym, że przedstawiciele czeskich meczetów kłamią ostrzegałem kilkakrotnie jeszcze jako muzułmanin w książce „Islám & islamismus v České republice”.

Nie zapominajcie jednak o propagandzie przewodniczącego fundacji islamskiej (z brnieńskiego meczetu) – Muneeba Hasana Alrawiego o tym, że islam to pokój i miłość, i że on ma wszytko pod kontrolą. Broń, którą na zdjęciach ma w rękach Lukáš Větrovec to model AK-47, ulubiona broń ruchu Hamas, który tak chętnie zabija żydowskie dzieci, a swoich używa jako żywych ludzkich tarcz.

Tłumaczenie: Star

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/306370/Ozbrojeni-muslimove-v-brnenske-mesite-legrace-ci-hrozba.html