Bangladesz: chrześcijańskie dzieci skazane na islam

| 7 komentarzy|
image_pdfimage_print

Chrześcijańskie dzieci z prowincji zamieszkiwanych przez plemiona Tripuri są porywane i trafiają do muzułmańskich szkół, gdzie przemocą zmusza się ich do przejścia na islam. To jeden z elementów szeroko zakrojonej, agresywnej akcji, jaką przeciwko chrześcijanom prowadzą tam muzułmanie.

Jak wygląda cały proceder? Dzieci z biednych wiosek zabierane są przez pośredników, którzy obiecują wysłanie ich do szkoły i zapewnienie wyżywienia. Pobierają za to opłatę w wysokości od 500 do 1,2 tys. dol.

Następnie dzieci trafiają w ręce muzułmanów. Umieszczane są w specjalnej szkole, w której codziennie mają kilkugodzinne zajęcia. Są tam indoktrynowane. Zmuszane się je do modlitwy i codziennej lektury Koranu. W razie odmowy którejś z tych czynności dzieci poddawane są przemocy fizycznej.

Niektórym dzieciom udało się uciec z takiej placówki, dzięki pomocy chrześcijan oraz organizacji zajmujących się walką o prawa człowieka.

Więcej na: pch24.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze