Bandyta buduje meczet

Sharif El-Gamal
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Deweloper meczetu w Ground Zero zostanie niedługo wyrzucony z biura za niepłacenie czynszu, jak podaje New York Daily News.

Sharif El-Gamal
Sharif El-Gamal

Przeciwko Sharif’owi El-Gamal, właścicielowi firmy deweloperskiej Soho Properties, budującej meczet w Ground Zero, toczy się właśnie postępowanie eksmisyjne, ponieważ zalega 39 tys. dolarów firmie wynajmującej biura.

To nie pierwszy raz kiedy El-Gamal nie płacił za wynajem. W ubiegłym roku, firma Royal Crospin pozwała Soho Properties na 89 tys. dolarów zaległego czynszu, po czym doszło do ugody w wysokości 56 tys. dolarów.
Sharif El-Gamal, kelner, który nagle okazał się milionerem, ma więcej za uszami niż tylko niespłacone czynsze. Na jego konto idą takie „błędy młodości”, jak bycie alfonsem czy pobicia. Pięć lat temu, czyli będąc już po trzydziestce, El-Gamal napadł na fryzjera, wynajmującego lokal od jego brata, łamiąc mu nos i kości policzkowe. Później twierdził, że twarz fryzjera mogła „wejść w drogę jego ręce”.

Swoją filozofię życiową zawarł też na wpisie w Twitterze: „Kiedy pobijesz kogoś fizycznie – otrzymujesz ćwiczenia i rozładowanie stresu. Kiedy napadniesz na kogoś słownie w sieci -robisz problem tylko sobie.”(ziu)

JW. na podst. The New York Daily News, atlasshrugs2000.typepad.com

www.nydailynews.com

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook